Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Час вже втрачено»: через депутатський саботаж медики Прилук б’ють на сполох ВІДЕО

«Час вже втрачено»: через депутатський саботаж медики Прилук б'ють на сполох ВІДЕО

У Прилуках триває складна політична ситуація. Досі не може зібратися сесія міської ради.

Частина депутатів від «Слуги народу», «Рідного дому», «Сили і честі», «Європейської партії» та «ОПЗЖ» ігнорує засідання і не з`являється в сесійній залі.

Крім прийняття бюджету, на сесії мали б прийняти ряд важливих програм, на які очікують медики, освітяни, пільговики, хворі та діти.

На такий відкритий депутатський саботаж звернула увагу і головна лікарка Прилуцької ЦМЛ Яна Погоріла.

«Час вже втрачено. Навіть, якщо ви зберетеся завтра – ви не встигнете. Ті, люди, які приймають рішення не бути на сесії чи мають аргументи, чому має бути переглянута та чи інша стаття бюджету, повинні не в соцмережах на сторінках писати, а висловлюватися в сесійній залі», – каже головна лікарка.

«Час вже втрачено»: через депутатський саботаж медики Прилук б'ють на сполох ВІДЕО

Вона зауважила, що люди, які блокують роботу сесії, мають можливість і альтернативу врятувати своїх рідних деінде, а що буде зі звичайними місцевими мешканцями їх не хвилює.

«Ці люди мають фінансову можливість, якщо щось станеться з їхніми родичами, коли не буде вистачати кисню і не буде вистачати лікарів, вони викличуть «Борис» за 15 тисяч гривень і відвезуть свої рідних в Київ, Чернігів», – сказала Яна Погоріла.

Напередодні сесії місцевий громадський активіст Сергій Головня заявив, що більшість депутатів-опозиціонерів не планують відвідувати сесію, адже знаходяться на відпочинку закордоном.

«Час вже втрачено»: через депутатський саботаж медики Прилук б'ють на сполох ВІДЕО

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.03.2021