Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Час м’якості завершено: Зеленський закликав Слугу народу до жорстких рішень щодо КСУ

Президент України Володимир Зеленський закликав народних депутатів фракції Слуга народу в обов’язковому порядку підтримати ініційовані ним жорсткі рішення щодо ситуації навколо Конституційного суду України.

– Очевидно, що за підсумками ваших сьогоднішніх рішень, ухвалюватимемо глобальні рішення. Спробуємо жорстко перезавантажити всю систему, тому що час розмов закінчився. Закінчився час умовлянь і м’якості.

Потрібно ухвалити жорсткі рішення щодо Конституційному суду. Обов’язково. Це навіть не прохання. Жодних прохань, коли знищують цінності, – сказав він в аудіозверненні до депутатів фракції Слуга народу.

Зеленський підкреслив, що своє право брати на себе відповідальність і платити будь-яку ціну, він особисто довів ще задовго до президентства, тому може відкрито дивитися кожному з депутатів в очі.

– Але знаю, що сьогодні поруч зі мною стоїть потужна команда “своїх”. Йдеться про особистий вибір кожного з вас: чи ви – сила, або – десяток груп за різними інтересами. Вірю, що ми повинні вийти з ситуації переможцями. Тому що ми на стороні людей, на боці правди, на стороні прогресу, – зазначив він.

Законопроект Зеленського

30 жовтня президент Володимир Зеленський вніс в Раду законопроект, яким пропонує припинити повноваження всіх суддів Конституційного Суду.

Якщо закон ухвалять, всіх суддів, причетних до рішень 27 жовтня, буде звільнено, після чого почнеться процес відбору нових суддів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-02 14:45:40