Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Чарльз Браун заявив, що ризик ескалації війни не такий високий

Голова об’єднаного комітету начальників штабів США Чарльз Браун заявив, що ризик ескалації війни через передачу Україні ракет ATACMS “не такий високий, як, можливо, було на початку”.

Про це повідомляє видання Defense Ones.

За словами американського генерала, стримана реакція Москви на серію нещодавніх атак українських безпілотників у глибину території РФ дозволила Пентагону скоригувати свій аналіз ризику відправлення ATACMS.

Зараз дивляться

— Це те, на що ми звертаємо увагу. Ви знаєте, яка ймовірність ескалації, зважаючи на різні можливості та різні дії, – сказав Браун.

Оглядачі і навіть деякі законодавці-республіканці наполягають на тому, щоб Сполучені Штати відправили ці ракети, оскільки це дозволило б українським силам створювати небезпеку для російських позицій, включно з Кримом.

Використання цих ракет ускладнило би просування Росії, оскільки Україна могла б продовжувати завдавати ударів навіть по найбільш украплених російських позиціях на сході з практично будь-якої точки країни.

У середині березня газета The Wall Street Journal повідомила, що Міністерство оборони США відкрите для передання ракет ATACMS більшої дальності.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-29 17:57:21