Україна і світ

Чалий: це був достатній термін, щоб показати достойний результат на важливому зовнішньополітичному напрямі

Чалий: це був достатній термін, щоб показати достойний результат на важливому зовнішньополітичному напрямі

Екс-посол України Валерій Чалий прокоментував свою роботу протягом чотирьох років і подякував всім співвітчизникам та американському народові за небайдужість у розвитку відносин. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Джерело: 112.ua

Чалий зазначив, що його чотирьохрічна каденція була достатнім терміном, аби показати гідний результат у роботі в сфері зовнішньої політики.

Новини за темою: Зеленський звільнив чотирьох голів райадміністрацій в Рівненській області

Серед найважливіших досягнень за 4 роки у посольстві виділяють: Кримську декларацію Помпео (невизнання Штатами анексії Криму), Меморандум про співробітництво між ВР і Конгресом США, Закон “Про протидію супротивникам Америки через санкції”, послідовне нарощування санкційного тиску на РФ, значні внески в обороноздатність України, розширення економічної співпраці, зокрема збільшення американських інвестицій до 1 млрд. дол.

“Для мене, моїх рідних і друзів, колег в Україні і команді в Посольстві у Вашингтоні та генеральних консульствах у Нью-Йорку, Чикаго та Сан-Франциско, для партнерів в США це були непрості, наповнені новими викликами часи. Але надзвичайні виклики, водночас, виявляють і найкращі професійні здібності і людські якості”, – пише Чалий.

Екс-посол подякував українцям за боротьбу проти авторитаризму і радянського минулого, подякував народові США за підтримку українського народу.

Нагадаємо, що указом №540/2019 від 19 липня 2019 року Зеленський звільнив Валерія Чалого з посади посла України в США, а також з посади українського посла в Антигуа і Барбуда і Тринідад і Тобаго, які він обіймав за сумісництвом.

Новини за темою: Климпуш-Цинцадзе і Чалий обговорили з сенатором США від Республіканської партії Сюзан Коллінз санкційний тиск на Росію

Джерело: www.112.ua