Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Це питання часу: локлаун в Україні буде 100% – Данілов

Локдаун в Україні через активне поширення коронавірусу в Україні запровадять у будь-якому випадку. Єдине питання, яке обговорюється, це його терміни.

Про це розповів секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у коментарі одному з українських  телеканалів.

– Єдине питання часу – чи то в грудні, чи то з 2 січня. Зараз йде дискусія з фахівцями з цього приводу. Вчора у Володимира Зеленського пройшла нарада, на якій з’ясовувалося, як це буде. Те, що локдаун буде – це 100%, – сказав Данілов.

Секретар повідомив, що 30 листопада відбулася нарада у президента Володимира Зеленського, на якій обговорювали, як відбуватиметься локдаун в Україні.

Данілов зазначив, що місцеві ради роблять недостатньо для боротьби з поширенням коронавірусу. Він звернувся до всіх мерів з проханням, аби вони долучилися до процесу та впроваджували карантинні обмеження.

Він додав, що все залежатиме від того, як громадяни України будуть виконувати протиепідемічні рекомендації.

Локдаун в Україні

30 листопада ЗМІ повідомили, що локдаун в Україні запровадять з 23 грудня по 15 січня. Таку інформацію вони отримали від інформатора у Кабінеті міністрів України.

У прес-службі президента 30 листопада заявили, що точної дати запровадження локдауну в Україні поки немає.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-01 15:40:54