Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Це не буде замовчуватися та матиме продовження: Атрошенку прийшло повідомлення про «побори»

Це не буде замовчуватися та матиме продовження: Атрошенку прийшло повідомлення про «побори»

Це не буде замовчуватися та матиме продовження. Саме так відрегував міській голова Владислав Атрошенко на повідомлення, яке йому надйшло від підприємця щодо факту вимаганя коштів працівником відповідального управління за «сприяння» в питанні технагляду.

Про це заявив мер під час розширеної наради у міськраді.

«Я запрошу підприємця, який мені це написав. Це буде мати продовження та не буде замочуватися. Термін — декілька днів та ми вирішемо це питання. Ці наслідки, які будуть, ви їх побачите. Ми однозначно доведемо це до логічного кінця», — Атрошенко.

Нагадаємо, на минулій нараді міський голова Чернігова пообіцяв 5 тисяч доларів за будь-яку інформацію про вимагання грошей за отримання дозвільних документів у Чернігові. Він уточнив: йдеться про будь-які дозволи, навіть узгодження кольору та форми фасадів будинків та літніх майданчиків. За його інформацією, яку він не може підтвердити, комунальне підприємство міської ради «Муніципальна варта» вибудовує «специфічні» стосунки з представниками бізнесу, які торгують на вулиці кавою тощо. Передавати інформацію можна навіть у таємному режимі.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.06.2021