Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Це лицемірство: Елтон Джон про позицію Ватикана щодо одностатевих шлюбів

Британський співак Елтон Джон звинуватив Ватикан у лицемірстві після того, як Конгрегація доктрини віри заявила про гріховність одностатевих шлюбів.

Елтон Джон

На своїй сторінці в Instagram Елтон Джон поділився, що він здивований позицією католицької церкви щодо одностатевих шлюбів.

– Як Ватикан може відмовлятися благословляти одностатеві шлюби, називати їх гріховними, але при цьому з радістю отримувати прибуток від вкладень мільйонів в Рокетмен – фільм, у якому прославляється моє щастя від шлюбу з Девідом Фернішем? #Лицемірство, – написав виконавець.

У червні 2019 року в прокат вийшов фільм про життя Елтона Джона Рокетмен.

У стрічці розповідається про нетрадиційну орієнтацію артиста, а також його боротьбу із залежністю від алкоголю та наркотиків.

Ватикан та одностатеві шлюби

Ватикан офіційно заборонив католицькій церкві благословляти одностатеві шлюби, союзи і партнерства, оскільки Бог “не може благословити гріх”.

Зазначається, що Конгрегація доктрини віри не передбачає благословення гомосексуальних пар. Більше того, благословення одностатевих союзів у жодному разі не може бути асоційоване з благословенням Таїнства шлюбу.

Фото: Елтон ДжонДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-16 17:03:33