Україна і світ

“Це істерика”: активістка прокоментувала заяву Луценка про злив інформації щодо вбивства Гандзюк

Генпрокурор України Юрій Луценко звинуватив журналістів та активістів у тому, що вони злили слідство щодо вбивства Катерини Гандзюк .

Заяву Луценка у прямому ефірі 24 каналу прокоментувала Голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик. 

“Ми сьогодні бачили таку істерику Генерального прокурора у Верховній Раді. Важко назвати це іншими словами”, – зазначила активістка.

За її словами, наразі багато громадських активістів, друзів, колег Каті Гандзюк вже просто доведені до відчаю. Смерть Катерини стала останньою краплею, після якої активісти вийшли з досить жорсткою заявою і досить жорсткою позицією.

Наша організація спостерігала за кількістю нападів на громадських активістів, які сталися після Євромайдану. І це не 8 випадків, про які Князєв говорив у Парламенті, дуже медійні, резонансні, по яких вони змушені були хоча би зщось робити. А це більше сотні нападів. Ми спілкуємося з жертвами цих нападів. Понад 90 % взагалі не розслідуються. Це катастрофічна система,
– наголосила Печончик. 

Вона додала, що ще рік тому активісти зустрічалися з керівництвом МВС та з керівництвом Нацполіції. І вже тоді говорили про те, що йде хвиля нападів.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко завив, що з 6 листопада йде у відставку. Про це він сказав, коментуючи створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Джерело Телеканал новини «24»
06.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: