Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Бюджетний рік Ніжинська громада завершує з доходом у 60 млн. гривень

Вчора, 14 грудня, відбулася 17 позачергова сесія Ніжинської міської ради.  Йшлося «Про внесення   змін до  рішення Ніжинської міської ради  VІІІ  скликання від 24 грудня 2020  року «Про бюджет  Ніжинської міської територіальної громади  на 2021 рік».

«Вже завершується цей бюджетний рік. Ми з вами досить плідно попрацювали. У нас є перевиконання бюджету більш ніж на 18% по зрівнянню з минулим роком, тобто власних надходжень ми збільшили на 60 млн. гривень.

Хочу подякувати депутатам міської ради, нашому фінансовому управлінню, управлінню комунального майна та земельних відносин, а також сумлінним платникам податків – всім, хто працював над наповненням місцевого бюджету. Це наша спільна робота, спільний результат. Дуже важливо, щоб і наступного року, і всі подальші роки наша громада була спроможною. Щоб центральна влада принаймні не заважала такими рішеннями, як по «Укрзалізниці» (йдеться про  фінансову підтримку «Укрзалізниці» за рахунок бюджетів місцевого самоврядування – авт.). Крім того, що на нас покладають невластиві нам повноваження компенсації за опалення, ще й забирають ті надходження, які завжди наповнювали наш бюджет», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-15 11:22:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин