Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Бюджетні установи Чернігівщини зобов’язали встановити аварійні електрогенератори

Бюджетні установи Чернігівщини зобов’язали встановити аварійні електрогенератори

Усі медичні та соціальні заклади області мають обладнати аварійними джерелами енергопостачання.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, про це йшлося 26 січня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Голова ОДА В’ячеслав Чаус наголосив: згідно з новими вимогами, недостатньо мати 2 лінії електропостачання з різних підстанцій.

«Обов'язково треба аварійне джерело, яке вмикається автоматично. Мушу констатувати — ситуація незадовільна. Значна частина установ не має генераторів, зокрема і Чернігівський медичний центр сучасної онкології, — наголосив очільник ОДА.

Проте, за словами  Володимира Кривенка, директора Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства ОДА їх потужності все одно недостатньо для повноцінної роботи. 

Тобто, в будь-який момент може виникнути загроза життю пацієнтів, які перебувають у стаціонарних закладах та потребують кисневої підтримки. Схожа ситуація і в інших сферах.

 

Також є проблема із заборгованістю бюджетників перед енергетиками. Про ситуацію розповів комерційний директор АТ «Чернігівобленерго» Роман Бондар.

«У січні значну частину заборгованості медичні заклади області погасили, нагальним є питання вчасного підписання договорів на розподіл електроенергії», – зауважив він.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь