Україна і світ

Били і змушували пірнати у басейн ЗАЕС: в Енергодарі окупанти до смерті закатували водолаза

Будівельні матеріали м.Ніжин

У неділю, 3 липня, в Енергодарі після катувань російськими солдатами помер водолаз гідроцеху Запорізькоі АЕС Андрій Гончарук.

Трагічну новину повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов. Він зазначив, що окупанти жорстоко побили водолаза, потім вимагали пірнати в бризгальний басейн ЗАЕС, а після відмови закатували його.

– Кілька днів тому працівника атомної електростанції, досвідченого і професійного водолаза вкрай жорстоко побили окупанти. Від чоловіка вимагали пірнати в бризгальний басейн ЗАЕС, і після його відмови монстри в людському обличчі закатували Андрія Гончарука. З численними тілесними ушкодженнями в стані коми його було доставлено до лікарні міста Енергодар. Але травми виявилися несумісними з життям і він помер, так і не прийшовши до свідомості, – написав Орлов.

Мер Енергодара висловив співчуття рідним загиблого, а також наголосив на тому, що ми ніколи не забудемо злочини, які окупанти коять на нашій українській землі.

Раніше стало відомо, що росіяни масово викрадають працівників ЗАЕС і жителів Енергодара. За словами Орлова, окупанти тижнями утримують людей у підвалах.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-04 18:43:24

Магазин Автозапчастин м.Ніжин