Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Били, а не штовхнули: батьки загиблого у Семенівці підлітка не вірять у версію слідства

Били, а не штовхнули: батьки загиблого у Семенівці підлітка не вірять у версію слідства

Батьки загиблого на дискотеці у Семенівці 16-річного підлітка Олександра Білогура не вірять в офіційну версію слідства, яке розслідує смерть їхнього сина за статтею «вбивство через необережність».

Як розповів Суспільному батько загиблого десятикласника Михайло Білогур, смерті його сина передувала бійка.

«Говорили, навіть, що Сашко просився: «Досить мене бити. Досить. Уже все. Я більше не можу. Вибачаюсь за те, що було». Благав, а вони його били. Він нормальний збитий міцний хлопець був. Займався спортом. Як він міг так упасти», – сказав він.

За офіційною версією слідства, на ґанку біля будинку культури між 17-річним та 16-річним хлопцями зав’язався конфлікт. За попередньою інформацією, старший неповнолітній смикнув молодшого за одяг, і той впав із висоти власного зросту спиною на бетон.

Згідно з попереднім висновком судмедексперта, який отримали батьки, смерть хлопця настала від розриву легеневого стовбура при падінні. Інші серйозні травми, не сумісні з життям, не вказані.

Не погоджується з версією слідства адвокат батьків загиблого хлопця Євген Голик. Зараз вивчає документи по справі і чекає на висновки повної судово-медичної експертизи. Вони мають бути приблизно за місяць.

«На сьогоднішній день уже є великий сумнів, що від падіння на спину може трапитися розрив легеневої артерії. Такого в практиці моїй ще не було. Можливо, буде колись виконана комісійна судово-медична експертиза, де фахівці більш детально розкажуть», – каже адвокат.

Виконувач обов’язків керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Антон Дудко телефоном розповів, що наразі семенівському одинадцятикласникові вручено повідомлення про підозру у вчиненні убивства через необережність. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Коментувати звинувачення батьків не став, бо, каже, триває слідство і говорити про щось зарано.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь