Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

БУРчик на новій освітній сортувальній станції у Чернігові

  • БУРчик на новій освітній сортувальній станції у Чернігові
  • БУРчик на новій освітній сортувальній станції у Чернігові
  • БУРчик на новій освітній сортувальній станції у Чернігові
  • БУРчик на новій освітній сортувальній станції у Чернігові
  • БУРчик на новій освітній сортувальній станції у Чернігові

Чернігівський осередок волонтерського руху “Будуємо Україну Разом” провів акцію БУРчик на майбутній новій освітній сортувальній станції ГО “Еко місто” (вул.Бєлова,4). БУРчик – це дводенна акція, що має на меті допомогти представникам громади облаштувати молодіжний простір, або зробити ремонт родині, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Осередок БУРу у Чернігові працює близько двох місяців. За цей час було проведено три БУРчики та одна БУРтолока. Так, за допомогою волонтерів було поліпшено зовнішній вигляд внутрішнього дворика в Чернігівському обласному молодіжному центрі, розмальовано стіни та збудовані лавки з піддонів у “Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” по вул. Всіхсвятській, а під час БУРтолоки у Ветеритарно-стерилізаційному центрі “Крок до тварин” волонтери допомагали заготовлювати дрова на зиму, прибирали вольєри та вигулювали собак.

Цього разу допомагали облаштувати нову освітню сортувальну станцію ГО “ЕКО місто”. Волонтери мали навести лад у майстерні; зняти старий шифер; допомогти в заміні балки перекриття та застелити профнастил. Проте два дні виявилось трохи замало, тож волонтери БУРу та еко активісти дороблять це найближчими днями. Адже, мета БУРу – не просто допомогти зробити ремонт, але і активізувати громаду, щоб роботи не припинились після візиту волонтерів, а вже зроблене підтримувалось належним чином за допомогою представників громади.

Долучитися до акцій БУРу може будь-хто, для цього варто лише заповнити анкету на сторінках організції в соцмережах. БУРчик – це не лише будівельні роботи, але і неформальне спілкування, нові знайомства та культурна програма від організаторів.

____________________________________________

Будуємо Україну Разом (БУР) – волонтерський рух української молоді. З 2014 ми взяли відповідальність за зміни в країні. Мандруємо між громадами, підсилюємо місцеву молодь, допомагаємо створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей. Бо якщо не ми, то хто?

БУР осередки – спільнота волонтерів та прихильників БУРу, що розвиває громадянську свідомість за допомогою волонтерських акцій взаємодопомоги та культурно-освітніх заходів. Тут акумулюється БУР енергетика і є місце для генерування та втілення ідей.

Акції взаємодопомоги: БУРчик, БУРтолока Культурно-освітні заходи: БУРtalks, БУРнетворкінг, БУРмандри та інше.

“БУР намагається пояснити людям, що Україна — це не президент, не парламент, ані місцева влада. Це ми з вами. І саме від нас залежить, якою буде Україна через декілька років,” – Юрко Дідула, керівник волонтерської програми “Будуємо Україну Разом”.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

22.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова