Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Були чисті поля, а тепер все спалено: СБУ перехопила розмову російського солдата

Російські солдати, які воюють проти мирного населення в Україні, не можуть оговтатися від шоку та діляться зі своїми товаришами враженнями від повномасштабної війни. Про це йдеться у новій телефонній розмові загарбників, яку вдалося перехопити Службі безпеки України.

– Стільки вже злягло, такі втрати. Жителі нам не раді. Коли стояли у селі – жінка вийшла та просто почала обстрілювати колону, – розповів окупант своєму другові.


Він зазначив, що всюди на заборах можна помітити написи на кшталт: Російські окупанти, йдіть геть! Ми вас не кликали! Ми вас не звали! Росія – загарбники.

– Їдеш, у них такі поля чисті були. Тепер усе засмічено, спалено, багато ям. Техніка, що згоріла, стоїть, а тіла лежать, – поділився російський солдат.

Він зізнався, що не відчуває високої мети у своїх агресивних діях: ніхто з російських військовослужбовців не пишатиметься цим.

У Службі безпеки України наголосили, що робитимуть все, щоб російська армія відповіла за воєнні звірства, вчинені на території нашої держави.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-13 16:53:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин