Україна і світ

Було непросто, але допомога підійшла: Арестович про ситуацію під Бахмутом

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Бахмутському напрямку ворог зосередив велику кількість військ та артилерії, проте військове керівництво України направило підкріплення до цього району, щоб придушити наміри супротивника.

Про це в ефірі Фейгин Live розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

За його словами, ворог сконцентрував сили та засоби у Бахмутському районі, а саме у селах Гладосовому, Травневому, Кодемі.

– Непросто нашим хлопцям там доводиться. Вони стоять зайвий раз, показуючи, що таке українська піхота. Зрозуміло, що все те саме в Харківській області, на Ізюмському та Сіверському напрямках, але концентрація відбулася саме на південь від Бахмута і на напрямку Пісків. Відбулася концентрація та у загальному напрямку противник зосередив зусилля та резерви, – сказав Арестович.

Радник голови ОПУ додав, що хоч українським захисникам доводиться там “непросто”, але у розпорядженні українського командування “досить сил та засобів, щоб там зробити противнику погано”.

– Зараз підскочила наша допомога і почала рівняти у відповідь наміри ворога, – додав він.

За його словами, протягом близько двох діб на цьому напрямі було для ЗСУ була “непроста ситуація”, оскільки ворог переважав за чисельністю, особливо в артилерії.

– Це було дві такі гарячі точки, які змусили згадати старі часи середини травня, коли нас виносили артилерією і нам особливо не було чого протиставити. Зараз інші часи… Можу для тих, хто хвилюється, сказати, що допомога підійшла і зараз виправить (ситуацію, – Ред.) на нашу користь, – сказав Арестович.

Раніше військовий експерт Олег Жданов розповів, що Бахмут, Авдіївка та Піски залишаються основними напрямками для РФ, у напрямі яких окупанти намагатимуться штурмувати.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-03 01:37:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин