Україна і світ

Було дуже страшно: ексдружина Потапа Горова прихистила у підвалі 30 людей з дітьми

Будівельні матеріали м.Ніжин

Українська продюсерка та ексдружина Потапа Ірина Горова зізналася, що в перші дні повномасштабної війни прихистила у своєму підвалі 30 сусідів із дітьми.

Її будинок розташований неподалік від Києва. На щастя, російські окупанти не дійшли до населеного пункту, назву якого Ірина не стала називати.

– Вони не дійшли, я живу в будинку з іншого боку Києва, не там, де відбувалися події. Біля мене неподалік Васильків, Жуляни, все пролітало повз мене. Я бачила гвинтокрили, літаки, техніку. Спочатку ми думали, що це ворожа, потім зрозуміли, що це наші. Це було дуже страшно. У мене є великий підвал, там багато сусідів із дітьми ночували. Десь 30 людей було, – розповіла Горова.


Ірина додала, що вона з родиною перебувала вдома аж поки не вибухнула нафтобаза у Василькові. Після цього Горова ухвалила рішення вивезти за кордон дітей, батьків та подругу з маленькою дитиною.

Наразі діти Горової перебувають в Європі, а вона вже повернулася до свого будинку.

– Поки не вибухнула нафтобаза, ми сиділи нормально, у мене був час допомагати ТРО, багато справ робили. Але коли під носом це вибухнуло, я зрозуміла, що все, треба батьків і дітей вивозити, – сказала вона.


Ірина Горова
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-21 10:20:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин