Новини Чернігова

Булінг в дії: чим закінчилася історія в 11-му колегіумі ВІДЕО

Єву Шестак почали цькувати діти та їх батьки після того, як в Чернігові стало відомо про заборону їй та її партнеру на візочку виконати свій танок на випускному балу.

Олена Шестак – мама Єви показує смс, що надходять доньці на телефон. І зізнається, після такого боїться відпускати дівчинку на вулицю.

Після виходу в ефір сюжету про танцювальну пару, яку в 11-му колегіумі назвали не радісною та не феєричною, класна керівниця записала відеозвернення, де читала заздалегідь написаний текст і наголосила, що до актової зали журналісти увірвалися.

Втім, її слова далекі від правди, адже журналісти представилися.

НЕ вибачилася за образливі слова в бік дитини на візочку вчителька й на круглому столі. Його ініціювали спеціально, аби залагодити конфлікт.

Маму Даниїла разом із тренером, Євою та її мамою нині викликали на освітянський килим. Сюди ж запросили і групу підтримки педагога із батьків та випускників минулих років.

Тут, в присутності педагогів, громадськості та журналістів запрошені батьки продовжували ображати дівчинку. Мама спортсмена на візочку обурюється поведінкою освітян чернігівського колегіуму.

Директорка ліцею повідомила, що танцювальний номер таки внесли в сценарій. Навіть поставили його в числі перших. І зізналася, що про конфлікт вона дізналася лише із сюжету.

Втім класний керівник усе спростовує. Вибачитися перед ображеними дітьми в неї забракло сміливості. Повідомила лише, що на зустріч із батьками вона запросила адвоката.

За неї свої вибачення озвучили самі ж діти.

Проте громадськість вимагає провести перевірку профпридатності педагога, або навіть звільнити її із займаної посади.

Танцювати на цьому випускному діти відмовилися. Прийняли запрошення однієї із чернігівських шкіл.

Детальніше у сюжеті

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.06.2019

Close