Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Букет – замість тисячі слів

Букет - замість тисячі слів

Багато людей в якості подарунка вибирають квіти в коробці, адже на відміну від класичних букетів вони мають деякі переваги. Найважливіший плюс в тому, що коробка буде захищати квіти від пошкоджень, а також створить для них вологе і комфортне середовище. 

Композиція в коробці для натхнення і настрою 

Квіти в капелюшних коробках продовжують підкорювати серця клієнтів бутика Dicentra. 

Наповнення такої коробки може бути абсолютно різноманітним, від ніжних до яскравих відтінків на будь-який смак, або навіть мікс кольорів. У красивих коробок з квітами є маса переваг навіть перед гарними букетами. Такі композиції більш незалежні від джерела вологи, тому вони можуть бути транспортовані навіть на великі відстані і навіть розміщені в будь-якій частині приміщення для торжества. 

А вибираючи сучасну послугу доставка квітів ви можете порадувати близьку людину в будь-який день і в слушний час. Завдяки салону оформити замовлення ви зможете всього в один клік. А також, нагадуємо, що в бутіку Dicentra, до букету можна додати приємне доповнення у вигляді смачних десертів, фольгованих кульок, листівок і багато чого іншого.

Переваги композицій в шляпній коробці: 

  • Коробку буде зручно підносити одержувачу; 

  • Така коробка не потребує вазу з водою; 

  • Шляпна коробка буде захищати квіти від пошкоджень, а також створять для них комфортне середовище; 

  • Зручний варіант транспортування 

З сучасним бутиком Dicentra Ви зможете вибрати найвиразніший букет для будь-якого торжества, а також у клієнтів бутика є можливість обговорити свою ідею букета з флористами, адже наш магазин – це завжди приємні емоції і своєчасна доставка квітів Троєщина. 

 

Поради по догляду за квітами в коробці 

  • Рослина довго зберігають свою свіжість, така композиція стоїть більше одного тижня; 

  • Не потрібно міняти воду; 

  • Не потрібно підрізати кожне стебло; 

  • У такій композиції використовується спеціальна флористична губка; 

  • Досить раз в два дні покласти на флористичну губку пару кубиків льоду. 

Квіти в шляпній коробці, дуже сучасний і досить затребуваний подарунок, вони виглядають витончено і доречно підходять для будь-якого заходу, в такому букеті, можна комбінувати абсолютно різні квіти між собою. Якщо ви ще не знайомі з квітковими композиціями в шляпній коробці, радимо перейти на сайт dicentra.ua і переглянути фото в розділі «Квіти в коробці».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь