Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Будуть важкі випадки і смерті: Омікрон може привести до появи більш небезпечних Covid-варіантів

Європейське представництво Всесвітньої організації охорони здоров’я попередило, що зростання числа випадків захворювання Омікрон по всьому світу може збільшити ризик появи нового, більш небезпечного штаму коронавірусу.

Хоча Омікрон поширюється зі швидкістю лісових пожеж, він виявився набагато менш серйозним, ніж передбачалося спочатку, і вселив надії на те, що пандемія може бути подолана і життя повернеться в нормальне русло.

Але старший офіцер ВООЗ з надзвичайних ситуацій Кетрін Смоллвуд виступила зі зловісним застереженням, сказавши агентству AFP, що стрімке зростання інфікування може мати протилежний ефект.

– Чим більше Омікрон поширюється, тим більша ймовірність того, що він викине новий варіант, – припустила вона.

За словами офіцера ВООЗ, в Європі зареєстровано понад 100 млн випадків Covid-19 від початку пандемії і більше 5 млн нових випадків за останній тиждень 2021 року, що майже затьмарює те, що ми бачили в минулому.

– Ми знаходимося в дуже небезпечній фазі, коли рівень зараження значно зростає в Західній Європі, і всі наслідки цього ще не ясні, – сказала Смоллвуд.

Вона також зауважила, що, коли захворюваність так стрімко зростає, це, ймовірно, призведе до появи набагато більшого числа людей з важкими захворюваннями, які потраплять до лікарні і, можливо, помруть.

Британія у вівторок зіткнулася з попередженнями про кризу, що насувається в лікарнях через брак персоналу, викликаного хвилею інфекцій Омікрон, оскільки щоденне навантаження в країні вперше перевищила 200 тис. осіб.

Смоллвуд сказала, що цей сценарій буде розігруватися і в інших європейських країнах.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-05 10:57:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин