Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Будуть серйозні наслідки: Франція застерегла РФ від вторгнення до України

Будь-яке порушення державних кордонів України та вторгнення на її територію матиме для Росії дуже серйозні наслідки.

Про це заявив в ефірі французької радіостанції RTL міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан. Він зазначив, що в Парижі занепокоєні через концентрацію російських військ біля кордонів України.

Ле Дріан нагадав про аналогічні російські “маневри” поблизу України навесні цього року.

У зв’язку з цим політик застеріг Кремль від військового вторгнення в Україну.

– Будь-яке порушення кордонів, будь-яке вторгнення призведе до надзвичайно серйозних наслідків, – наголосив Жан-Ів Ле Дріан.

Він також зазначив, що протягом останніх місяців посилилося сповзання режиму президента РФ Володимира Путіна до авторитаризму (зокрема посилилися репресії щодо опозиції).

– Путін хоче забезпечити свою владу, забезпечити вагу Росії на міжнародній арені, – заявив Ле Дріан, додавши, що президент РФ не бажає бачити своїм сусідом сильну та єдину Європу.

Водночас голова МЗС Франції повідомив, що Росія все ж залишається сусідом Європи: іноді нестерпним, але з яким потрібно продовжувати розмовляти.

За словами Ле Дріана, РФ повинна вплинути на Білорусь, щоб розв’язати міграційну кризу.

Наприкінці жовтня та на початку листопада низка західних ЗМІ опублікувала інформацію про стягування військ РФ до кордонів України. В одній зі статей зазначалося, що Росія перекидає дедалі більше бойових танків до українських кордонів.

За словами очільника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, російські військові маневри біля кордонів нашої держави перебуватимуть на піку в січні 2022 року.

В середині листопада очільники МЗС Німеччини та Франції висловилися на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України на тлі пересування російських військових сил.

А генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що Альянс відреагує в разі зміни ситуації на українсько-російському кордоні.

Джерело: Bloomberg, RTL

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-22 16:56:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин