Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Будьте з Україною! Зеленський звернувся до учасників акції #StandUpForUkraine

За 45 днів протистояння російській агресії сміливість українців об’єднала весь демократичний світ, але Україні потрібна допомога, щоб зупинити РФ. Про це заявив президент Володимир Зеленський, звертаючись до учасників глобальної акції #StandUpForUkraine, що проходить у Польщі.

– Я хочу, щоб сміливість українців була доступна всім на землі. Як ми захищаємося від найбільшої тиранії у світі, так і всі люди на землі повинні бути сміливішими, щоб протистояти цій тиранії, змусити Росію шукати миру, змусити російських військових та їхніх командирів понести відповідальність за всі скоєні злочини проти українців, – сказав він у відеозверненні.

За його словами, для цього необхідно посилювати санкції, запроваджувати ембарго на російські енергоресурси, а Україні надати життєво необхідну допомогу.

– Ми попросили допомогу у зброї, фінансах, допомогу для українських переселенців, для 10 млн людей, яких Росія позбавила домівки. Демократичний світ має силу допомогти. Сміливість українців заслуговує на повагу. Переконайте своїх політиків! Будьте з Україною! Будьте зі свободою та сміливістю! – сказав Зеленський.


У рамках акції #StandUpForUkraine зібрано вже €9,1 млрд для українців, які рятуються від російських бомб усередині та за межами України, ще €1 млрд виділив ЄБРР.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-09 22:24:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин