Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Будівлю «Чернігівнафтогазгеології» хочуть передати поліцейським

Будівлю «Чернігівнафтогазгеології» хочуть передати поліцейським

Офісний центр НАК «Надра України» у Чернігові по вулиці Мазепи, 12, який містяни знають, як «Чернігівнафтогазгеологію», хочуть передати Національній поліції.

Про такий намір сьогодні, 13 квітня, під час позачергового засідання виконкому міської ради, заявив мер Чернігова Владислав Атрошенко.

Як пояснив очільник міста, вказаний об’єкт нині включено до переліку тих, що мають приватизувати.

«Однозначно, що від продажу ціна буде удесятеро нижчою, ніж потім треба витратити державних коштів, аби збудувати нове приміщення для міжрайонного відділу поліції. У зв’язку з тим, що будівлю на Шевченка, 13 потрібно перебудовувати, оскільки вона є аварійною (дерев’яні перекриття і там є реальна загроза життю). Нерозумно за 5-10 мільйонів гривень продати підходяще приміщення, а потім витратити 100 на будівництво нового. Є розуміння прем’єр-міністра і ми домовилися, що напишемо йому листа і спрямуємо спецпоштою», – пояснив Атрошенко.

Йдеться про те, аби споруду «Чернігівнафтогазгеології» зняти з приватизації і залишити у державній власності.

Тобто, пояснив міський голова, передати від одного відомства іншому. У даному разі – міністерству внутрішніх справ. Атрошенко не уточнив, кому належатиме будівля по Шевченка, 13 після переселення звідти поліцейських.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.05.2021