Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Буде різка ескалація: чому РФ не поспішає приєднувати окуповану Херсонщину

Радник керівника Офісу президента пояснив, чому Росія не поспішає оголошувати про незаконне включення Херсонської області до свого складу.

За його словами, Федеральна служба безпеки і Головне управління розвідки Росії конфліктують між собою та сперечаються  за українську власність. Так, вони ділять награбоване майно, яке вивезли з області.

– Якщо зараз проголосити анексію Херсонської області, буде різка ескалація, різке загострення санкцій, різкі поставки озброєнь Україні, і багато різких “поплескувань” по щоках і шапці кремлівського режиму, – додав Арестович.

Також, на його думку, зараз Росія ставить перед собою завдання вийти на кордони Донецької, Луганської, Херсонської областей. Він каже, що РФ може спробувати перейти у фазу опозиційної боротьби, стати в оборону та намагатися накопичити війська.

Нещодавно Арестович оцінив ймовірність нового вторгнення з кордону Білорусі в Україну. За його словами, Білорусь проводить планові навчання своєї армії, а українська сторона зараз не бачить жодних ознак підготовки наступу.

Джерело: Фейгін Live 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-12 02:34:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин