Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Буданов пояснив, чому для України вигідні рейди російських добровольців на території РФ

Операції російських добровольчих формувань на територію РФ – Російського добровольчого корпусу (РДК), Легіону Свобода Росії та Сибірського батальйону – вигідні для України, адже відвертають увагу ворога на фронті.

Про це в ефірі Єдиних новин повідомив очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

За його словами, окупанти вже другий рік поспіль продовжують укріплення своїх прикордонних областей – Бєлгородської та Курської, – адже відчули, що оборона там не така сильна.

Зараз дивляться

Що стосується діяльності РДК, Легіону Свобода Росії та Сибірського батальйону, то вони воюють за свою державу, наголосив Кирило Буданов.

– Вже другий рік поспіль в одному і тому самому регіоні відбувається їхня діяльність. Це говорить про їхню систематичність. Коли ситуація більше зміниться на фронті, я думаю, їм стане легше, – зауважив очільник ГУР.

Буданов уточнив, коли окупаційні війська почнуть відступати на фронті, тоді російські добровольчі підрозділи зроблять свою справу. А зараз російські добровольчі батальйони розтягнули свої сили, а тому змогли відволікти окупаційні сили з фронту на оборону своїх прикордонних рубежів.

Щодо ймовірного походу на Москву, то Буданов зауважив, що зараз російські добровольчі підрозділи не зможуть зі зброєю дійти до Москви.

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-31 13:16:38