Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Британія запровадила санкції проти представника Міноборони РФ та Іллі Киви

Велика Британія в четвер внесла до списків санкцій проти Росії ще 26 фізичних осіб і структур, серед яких офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков і голова правління Російської залізниці Олег Білозеров.

Під санкції потрапили також у голову МНС Олександр Чупріян і перший заступник начальника Генштабу Микола Богдановський. У списках санкцій опинилася дружина бізнесмена Германа Хана Анжеліка.

Під санкції потрапив й колишній нардеп від партії ОПЗЖ Ілля Кива.

— Підтримував і сприяв вторгненню Росії в Україну. Таким чином, Кива є залученою особою, яка підтримує чи сприяє політиці чи діям, які дестабілізують Україну, підривають чи загрожують територіальній цілісності, суверенітету чи незалежності України, – йдеться у поясненні уряду Британії.

Санкційні заходи набули чинності, зокрема щодо 10 структур. Зокрема, санкції торкнулися виробничого підприємства ПРОМТЕХ-Дубна, а також концерну Калашников.

Відносно осіб, що потрапили під санкційні заходи, діє заморожування активів та заборона на відвідування Сполученого Королівства.

Політ або приземлення літаків цих осіб або підприємств вважатимуть кримінальним правопорушенням, а отже Британія за таких обставин вилучатиме повітряні судна, що належать підсанкційним особам, навіть, якщо особа під санкціями перебуває на борту. Російським кораблям також заборонено відвідувати порти Великої Британії.

Джерело: Уряд Великої Британії

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-21 17:22:45

Магазин Автозапчастин м.Ніжин