Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Брудний реалізм та емоційна концепція на диптихах у роботах чернігівського митця

Художник Павло Тищенко готує виставку власних робіт.

Усі вони зроблені у стилі вуличного фото.

«Якщо точніше описувати, то це брудний реалізм. Вони створені експромтом, без якоїсь чіткої підготовки та без якогось плану. Це сира творча робота, на ходу, на імпровізації, що дає можливість цим роботам залишатися живими, справжніми», – Павло Тищенко, художник.

«Того дня я був дуже радий перебуванню в горах, був такий творчий підйом. Ми приїхали на ринок і я почав фотографувати всіх людей, які мені здавалися цікавии. Оцей кадр мені напрочуд подобається, бо тут є цікава емоція, що перегукується із зовнішнім виглядом, з кольорами», – Павло Тищенко, художник.

На світлинах зображені люди, їхні стосунки, локації, події. Загалом у колекції художника налічується 40 робіт.

«Я не ставив чіткого завдання назбирати якусь колекцію, мені завжди це подобалося. Раніше це було на такому легшому рівні, спершу фотографував на телефон. Потім я купив камеру, почав робити це частіше. І от у мене зібралася певна колекція, яку я вже можу показати», – Павло Тищенко, художник.

Половина виставки складається з диптихів, тобто колажів, де зображено два фото. Художник каже, що їх суть полягає в тому, щоб світлини перегукувалися кольором, композицією і створювали загальну ідею. Їхня концепція має сприйматись як єдиний витвір.

«Тут більше композиційно-колірна перекличка між двома фотографіями. Мені подобається емоціями. Вона тут наче щось несправжнє, мертве, а тут жива, правдоподібна, можливо, трохи негативна емоція. Ще й із небом. Створює життєве забарвлення», – Павло Тищенко, художник.

Перша виставка цих робіт пройшла в художника вдома, потім він презентував її столичним поціновувачам мистецтва. Чернігівці ж зможуть із нею ознайомитись вже з 30 січня в обласному художньому музеї імені Ґалаґана. Експозиція діятиме місяць.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

30.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова