Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Британія підтримала санкції проти каналів 112, Newsone та Zik

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс заявила, що вітає санкції проти телеканалів 112, Newsone та Zik та рішучі дії президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з дезінформацією.

Також Сіммонс зазначила, що позитивно відгукується про запевнення президента України про захист свободи.

 – Я вітаю рішучі дії президента Зеленського із боротьби з дезінформацією, яка завдає реальної шкоди Україні. Я також вітаю його запевнення у необхідності захисту свободи та плюралізму медіа в Україні, – написала Сіммонс.

Санкції проти телеканалів

Ввечері 2 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти телеканалів 112, Newsone та Zik.

Цим телеканалам забороняється користуватися радіочастотним ресурсом України, вони повинні припинити надання будь-яких послуг, що стосуються телекомунікаційної сфери. Окрім того у санкціях йдеться про блокування активів телеканалів та запобігання виведенню капіталів за кордон.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна рішуче підтримує свободу слова, а не пропаганду, фінансовану країною-агресором, яка підриває країну на шляху до ЄС та євроатлантичної інтеграції.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-04 10:58:03