Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

БпЛА влучив по території ліцею імені Ушинського: війська РФ повторно атакували Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Зранку 22 червня російські війська повторно атакували прикордонний Новгород-Сіверський на Чернігівщині.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй Facebook-сторінці.

Зафіксували влучання російського БпЛА “Молнія” по території Новгород-Сіверського ліцею імені Ушинського. Внаслідок вибуху в будівлі навчального закладу вибиті вікна та пошкоджені двері.

Інформація про потерпілих не надходила

Усі додаткові відомості та масштаби пошкоджень наразі встановлюють.

Нагадаємо, що ввечері 21 червня російський безпілотник вдарив по обʼєкту цивільної інфраструктури у Новгороді-Сіверському на прикордонні Чернігівщини.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube, WhatsApp, TikTok.


Джерело: Суспільне мовлення України

Back to top button