Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Боєць Віталій Шумей, який отримав поранення голови на Донеччині, повернувся на реабілітацію до України

Боєць Віталій Шумей, який отримав поранення голови на Донеччині, повернувся на реабілітацію до України

Підтягує руки та заворушив ногами — боєць Віталій Шумей, який отримав поранення голови на Донеччині, повернувся на реабілітацію до України. Це у коментарі Суспільному підтвердив батько Віталія Сергій Шумей.

За словами батька, стан Віталія вже кращий. Завдяки реабілітації він почав до себе підтягувати руки, а сьогодні (8 листопада, — ред.) заворушив ногами.

"На реабілітації ми перебуваємо місяць, але по протоколу нам її будуть продовжувати. В реабілітацію входить терапія, фізіотерапія, логопед. Все що є — все роблять".

Він також додав, що лікування оплачує ФК "Шахтар" до самого одужання Віталія.

Як повідомила волонтерка Ірина Тимофєєва на своїй сторінці в Faсеbоok до України батько з сином вирушили 1 листопада. Віталій проходитиме лікування у реабілітаційному центрі "Модрічі".

"У вересні сталося різке погіршення. Був епілептичний напад і стан Віталія повернувся на початок шляху після операції в Іспанії. Це важливо, не на початок стану в Україні, а саме післяопераційний. Сім місяців в Іспанії. Іспанія зробила все можливе. Іспанські лікарі передали покроковий анамнез, як лікувався Віталік та яка його динаміка була. Тобто наші лікарі бачать, як було ліпше і яким був провал", — написала Ірина Тимофєєва.

Боєць Віталій Шумей, який отримав поранення голови на Донеччині, повернувся на реабілітацію до України

Нагадаємо, у серпні 2022 року під Авдіївкою командир зенітно-ракетного комплексу Віталій Шумей отримав мінно-вибухову травму і перелом черепа з обох сторін. Після цього втратив можливість пересуватися, говорити та самостійно їсти. Переніс три операції на голові, лікувався у Дніпрі, Києві, потім у Чернігові. Поруч із бійцем весь час перебував батько, який читав йому вголос книжки, а ще повідомлення від людей з побажаннями одужати.

18 березня 2023 року його доправили до лікарні у Барселону.

Фото – Суспільне (скріни з відео волонтерки Ірини Тимофеєвої).

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.11.2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.