Україна і світ

Бояться наступу на РФ: Живицький про обстріли Сумщини та дії росіян на кордоні

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Сумщині лунають постійні обстріли уздовж всього кордону. Вранці обстріляли Охтирку. Напередодні підірвали міст у Заруцькому та, намагаючись прорвати кордон, убили прикордонника.

Голова ОВА Дмитро Живицький в коментарі Фактам ICTV називає детально села і зброю, із якої стріляють.

— У нас щоденно відбувають обстріли території Сумської області, як артилерійські обстріли з території РФ, обстріли важкою артилерією системами залпового вогню, мінометами, грантами і відбуваються авіаційні нальоти, бомбардування ракетами повітря-земля і бомбардування області балістичними ракетами.

В Охтирці внаслідок обстрілів є пошкодження житлових будинків, зокрема приватні будинки, також пошкоджено школу та дитячий садочок. На думку мера міста, таким чином росіяни мстяться місту, за те, що воно їх зупинило.

На думку очільника Сумської ОВА Дмитра Живицького, росіяни серйозно повірили своїм же фейкам про майбутній український наступ на прикордонні області.

— Мені здається, що вони таким чином виправдовуються перед своїм керівництвом, що начебто вони проводять якісь успішні військові дії та продовжують “демілітаризовувати” Україну. А насправді просто обстрілюють житлові квартали, підприємства, сільгосппідприємства.

Міст, який вони підірвали, по суті це дорога на Росію і він не настільки важливий, як був важливий для транзиту наших товарів через РФ. Те, що вони зараз роблять на кордоні, я маю на увазі російських фашистів, які там окопуються, мінують територію, будують оборонні споруди та, мабуть, бояться контрнаступу.

Живицький наголосив, що дії росіян свідчать про те, що вони реально вірять та очікують, що Україна піде на російські прикордонні області.

Вранці 17 травня російські війська вдарили ракетами по Охтирці у Сумській області. П’ять ворожих ракет влучили по мирних цивільних об’єктах та спричинили чимало руйнувань. Виникли пожежі у складських приміщеннях.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-17 16:07:22

Магазин Автозапчастин м.Ніжин