Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Боляче усвідомлювати: у будинки маріупольців найманці РФ заселяють чужих людей

У Маріуполі у будинки місцевих жителів, які виїхали з тимчасово окупованої території міста, російські найманці заселяють невідомих людей. Фейковий дозвіл на це видає так звана селищна рада, яка працює під прапором “ДНР”.

За даними Маріупольської міської ради, про це повідомила мешканка селища Старий Крим. За її словами, вона дізналася раніше про заселених в її оселі людей. Проте жінка до останнього сподівалася, що це була її сестра з іншого мікрорайону міста.

– Про те, що в мене живуть люди, я дізналася раніше. Але через те, що зв’язку з родичами немає, сподівалася, що це сестра з 23 мікрорайону. Але сьогодні мені повідомили, що “селищна рада” дала “дозвіл” певним людям. Я не можу уявити, що таке може бути в цивілізаційному світі. Боляче усвідомлювати, що це відбувається у нашому рідному місті, – наголосила жителька маріупольського селища.

У міській раді наголосили, що це не поодинокий випадок, коли російські найманці заселяють чужих людей у будинки та квартири мирних жителів, яких самі ж залишили без даху над головою.

До того ж коли власники помешкання приїжджають за своїми речами, нові мешканці можуть їх просто не віддати. У міськраді переконані: це свідчить про те, що на тимчасово окупованій території панує тотальне самоуправство та беззаконня.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-30 16:15:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин