Місто і регіон

Боксер Петро Іванов здобув перемогу. Вітаємо Чемпіона!

Будівельні матеріали м.Ніжин

Ніжинський боксер неодноразово здобував перемоги та гідно відстоював своє місто, область, Україну. Цього разу наш земляк знову не підвів.

2 липня Петро проводив бій за титул IBF International, який проходив у Німеччині. Боксер нокаутував поляка Роберта Таларека та здобув перемогу.

Петро постійно тренується та дуже відповідально готується до кожного бою. Всі ці важкі та постійні тренування дають неймовірно хороший результат. 

 

“Ще 1.5 місяця тому я важив 94 кг. Сьогодні процедура зважування перед поєдинком, і я повинен вкластись в рамки вагової категорії 76.200 кг”, – написав на своїй сторінці боксер.

 

Щиро вітаємо нашого земляка з блискавичною перемогою! Бажаємо подальших перемог та нових титулів!

З вікіпедії:

На професійному ринзі Петро дебютував у 2014 році, під керівництвом тренера Сергій Михайлович Городнічов пропрацювавши з ним до січня 2017.

8 грудня 2018 року в поєдинку за вакантний титул чемпіона світу серед юніорів за версією WBC у 9-му раунді нокаутував француза Луї Тутена

З 2019 року, працює під керівництвом тренера Олександра Ліхтера.

11 жовтня 2019 року провів свій перший захист пояса WBC серед молоді проти словака Володимира Белуйського, у 5 раунді соперник був нокаутований.

 

Джерело: mynizhyn.com
2022-07-02 23:28:37

Магазин Автозапчастин м.Ніжин