Україна і світ

Бойовики в ОРДЛО розпочали паспортизацію серед “першочергової категорії”, – розвідка

Командири бойовиків у примусовому порядку збирають кошти з підпорядкованого особового складу з метою виконання розпорядження командування щодо паспортизації

Джерело: 112.ua

Бойовики в ОРДЛО розпочали паспортизацію серед "першочергової категорії", - розвідка

Російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях активізували заходи щодо оформлення російських паспортів місцевим жителям т.зв. “першочергової категорії” (співробітникам окупаційних адміністрацій, “державних” установ та силових структур, у т.ч. військовослужбовцям). Про це повідомляє розвідка Міністерства оборони України.

Як повідомляється, командири підрозділів російсько-окупаційних військ у примусовому порядку збирають кошти з підпорядкованого особового складу з метою виконання розпорядження командування щодо паспортизації. При цьому, отримання російських паспортів за прискореною процедурою коштує значно дорожче, ніж оплата їх офіційного оформлення.

Зазначається, що серед місцевого населення ширяться побоювання, що у разі відновлення активних бойових дій більшість новоявлених “громадян РФ” дезертирують на російську територію.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua