Україна і світ

Бойко: Нинішній парламент себе давно вичерпав

Бойко: Нинішній парламент себе давно вичерпав

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко вважає, що нинішній парламент себе давно вичерпав. Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“З політичної точки зору, я вважаю, що цей парламент давно вичерпав себе, він майже весь час працював тільки для себе і тому він має 4% підтримки громадян України. Причому це стало зрозуміло ще 2 роки назад, ми вже тоді запропонували здати мандат. Тому що тоді вже було зрозуміло, що коаліції немає, з 5 фракцій 3 її покинули … і було зрозуміло, що він не користується довірою людей і не здатний відповідати на запити, які дають громадяни. Громадяни запитували, чому високі тарифи, низькі соціальні виплати, а парламент приймав якісь політичні рішення про так звану декомунізації і все інше. Був колосальний розрив між суспільством, його потребами і діями парламенту, і рано чи пізно це прийшло б до того, що парламент повинен піти. З політичної точки зору він себе вичерпав, і наша ініціатива була ще 2 роки тому, щоб він розпустився”, – розповів політик.

Бойко також вважає, що Україна повинна прийти до ситуації, коли будуть виконуватися рішення судів.

“Я не хочу давати коментарі з КСУ, так як вважаю, що ми повинні навчитися ухвалювати ті рішення, які приймає суд і виконувати їх. Інша справа, хто члени цього суду, від якої вони квоти. Але рано чи пізно країна повинна прийти до ситуації, коли повинні виконуватися рішення судів. Це юридична площина”, – зазначив Бойко.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський офіційно розпустив Раду і призначив вибори на 21 липня. 24 травня 62 нардепа оскаржили указ Зеленського про розпуск Ради в КСУ.

Конституційний суд визначив справа про розпуск Ради як невідкладний і почав його розглядати 11 червня.

Джерело: www.112.ua