Україна і світ

Бойко: Через 2-3 місяці Зеленському доведеться відповідати за передвиборчі обіцянки

Бойко: Через 2-3 місяці Зеленському доведеться відповідати за передвиборчі обіцянки

Через два-три місяці новообраному президенту Володимиру Зеленському доведеться відповідати за виконані та невиконані передвиборчі обіцянки. Про це заявив співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Зараз настане момент, я думаю, що це буде через 2-3 місяці, коли новообраному президентові, його політичній силі доведеться вже не говорити, а робити конкретні речі, за які їх обрали. Тоді момент істини настане”, – сказав політик.

При цьому Бойко підкреслив, що якщо Зеленський та його команда не виконають обіцяне, то їх чекає доля попереднього президента Петра Порошенка.

“Якщо вони зроблять речі, які обіцяли людям і які від них чекають, тоді вони утриматися, якщо вони цього не зроблять, тоді їх чекає доля Петра Порошенка, якого переобрали з-за того, що він не виконав свої передвиборчі обіцянки. Тому тут треба не звертати уваги, а просто почекати, як будуть діяти – бути, а не здаватися”, – додав Бойко.

Зазначимо, співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович вважає, що люди “гідно оцінять”, що під керівництвом президента Володимира Зеленського Україна знову йде в НАТО, у вічну війну і співпрацює з МВФ.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua