Україна і світ

Богдан розповів, як команда Зеленського боротиметься з корупцією у перші 100 днів

Богдан розповів, як команда Зеленського боротиметься з корупцією у перші 100 днів

Голова Адміністрації Президента Андрій Богдан розповів, що у перші 100 днів президентства Володимира Зеленського його команда боротиметься з корупцією перш за все “власним прикладом, відкритістю і можливістю критики та покарання навіть своїх членів”.

Так Богдан відповів на запитання щодо боротьби з корупцією від провідного експерта Атлантичної ради США Аріеля Коена в ефірі програми “Право на владу”.

“Ми щодня даємо сигнали всім правоохоронним органам, що немає жодних заборон, “червоних ліній”. Все, що в межах закону, треба починати активно розслідувати і відправляти до суду. Злочинці повинні бути покарані”, – сказав голова АП.

Я обіцяю, що Адміністрація Президента Зеленського ніколи не даватиме жодних сигналів, кого можна чіпати, кого не можна, хто свій, і хто чужий. Навіть олігархів,
– додав Богдан.

Команда Зеленського вважає, що всі рівні перед законом і бідь-який олігарх, будь-яка людина повинні дотримуватися закону. При цьому Богдан зазначив, що “в Україні схвалено дуже багато хороших законів, але, на жаль, їх ніхто не виконує”.

Новина доповнюється…

Джерело Телеканал новини «24»
23.05.2019