Україна і світ

Богдан про референдум щодо мирних угод з Росією: не погано питати в українців, чого вони хочуть

Богдан про референдум щодо мирних угод з Росією: не погано питати в українців, чого вони хочуть

На сьогодні в Україні немає закону про референдум, але його обов’язково потрібно схвалити. В цивілізованих країнах проведення опитування населення з тих чи інших болючих питань – це нормальна практика.

Так голова Адміністрації Президента Андрій Богдан прокоментував ініціативу команди глави держави Володимира Зеленського про проведення в Україні референдуму щодо мирних угод з Росією.

Богдан наголосив, що в цілому концепція команди Зеленського і діяльності політичної сили “Слуга народу” – не боятися запитувати в людей їхню думку.

“Чомусь політики, які працюють на політичному Олімпі, думають, що вони найрозумніші і можуть приймати ті чи інші рішення за народ, не питаючи думки народу”, – сказав голова АП в ефірі програми “Право на владу”.

Він також пояснив, що форм проведення опитування людей щодо мирних угод з Росією може бути багато: і опитування, і соціологія, і “якісь передбачені законні можливості”.

“Ми вважаємо, що не може одна людина вирішувати долю всього суспільства, не запитавши думки. Все-таки є в цивілізованих країнах проведення опитування населення з тих чи інших болючих питань і це нормальна практика. Оскільки ми хочемо йти в Європу, напевно, не погано питати у своїх громадян, простих українців, а що їм подобається і чого вони хочуть”, – сказав Богдан.

Новина доповнюється…

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
23.05.2019