Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Boeing рекомендував призупинити польоти лайнерів 777 після інциденту у Колорадо

Авіакомпанія Boeing рекомендувала всім авіалініям призупинити польоти лайнерів серії 777 з двигунами Pratt & Whitney 4000-112.

boeing 777

Таке рішення корпорація ухвалила на час розслідування інциденту із аналогічним лайнером американської компанії United Airlines. Двигун літака Boeing 777 загорівся під час рейсу.

— Boeing активно слідкує за останніми подіями, що пов’язані із рейсом 328 компанії United Airlines. На час проведення розслідування Національною радою з безпеки на транспорті США (NTSB) ми рекомендуємо призупинити роботу 69 лайнерів з двигунами Pratt & Whitney PW 4000, що виконують польоти, та 59, що знаходяться на зберіганні, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Boeing.

Компанія також висловила повну підтримку рішенню авіарегуляторів США та Японії, котрі вже ухвалили призупинити польоти літаків цього типу.

Інцидент у Колорадо

21 лютого у лайнера американської авіакомпанії United Airlines, що слідував рейсом із Денвера (штат Колорадо) до Гонолулу (штат Гаваї), під час польоту сталася відмова двигуна.

Літак безпечно зумів повернутися до аеропорту у Денвері, однак велика деталь обшивки авіалайнера впала неподалік від житлових будинків міста Брумфілд. На борту лайнера перебувало 241 особа.

Після інциденту United Airlines заявила, що “як запобіжний захід негайно відкликає на тимчасовій основі з експлуатації 24 літаки Boeing 777 з двигунами Pratt & Whitney PW4000”.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-22 06:51:11