Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Бобровицьку лікарню перевірять через смерть літньої жінки, якій там не надали допомогу

Бобровицьку лікарню перевірять через смерть літньої жінки, якій там не надали допомогу

За фактом оприлюднення у ЗМІ інформації про смерть жінки, якій надавали медичну допомогу в КНП «Бобровицька центральна районна лікарня» голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко доручила провести невідкладну перевірку закладу.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Так, 18 листопада в ефірі каналу NEWSone був оприлюднений сюжет про 74-річну пацієнтку, яку виписали з пневмонією з лікарні. Також в цьому відео йдеться про те, що жінка померла.

19 листопада Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації розпочало службову перевірку випадку надання медичної допомоги хворій К. в КНП «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицького району.

Створена спеціальна комісія, яка з’ясує обставини надання медичної допомоги пацієнтці у медичному закладі та за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення. Керівник Управління охорони здоров'я Петро Гармаш одразу відбув у відрядження до Бобровицького району.

Також голова Чернігівської ОДА звернулася до ГУ Національної поліції в Чернігівській області щодо перевірки даного факту та інформації, викладеної у сюжеті телеканалу.

74-річну Катерину Іванівну з пневмонією, тремтячими руками і скаргами «не можу дихати», виставили за поріг інфекційної лікарні в Бобровиці Чернігівської області. А речі викинули через вікно, – повідомив журналіст Богдан Амінов, інформує видання Українські новини.

Жінку попросили покинути лікарню зі словами «вдома долікується» і «вона по коридору бігала, це вона втомилася просто».

Катерина Іванівна вийшла за поріг, сіла на лавочку на подвір'ї інфекціонки і не змогла далі йти. Водії таксі один за одним відмовлялися приїжджати до ковідной лікарні. Боялися заразитися.

Жінку все ж доставили додому, їй стало гірше. Знову швидка, знову «інфекціонка». Але вже було пізно. Зрештою вона померла.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.11.2020