Новини Чернігова

Близько 80 людей у Чернігові звернулися у травмпункт після ранкової ожеледиці

Переломи кінцівок, ключиць, а також розтягнення зв’язок. З такими травмами сьогодні, 24 листопада, приходили містяни до Чернігівського травмпункту через ранкову ожеледицю на вулиці. Загалом травмувалося близько 80 містян, про це Суспільному розповів завідувач травматологічного відділення міської лікарні №2 Богдан Рожило.

“На цей час працює дві бригади і готова сформована третя бригада, яка за необхідності буде підключатися для того, щоб зменшити черги. З таких привелюючих травм – це переломи верхніх кінцівок, а саме променя в типовому місці, це відбувається внаслідок падіння, а також вивихи, розтягнення багато пошкодження зв’язок гомілковоступневого суглоба і зустрічаються також і переломи”, – розповів лікар.

Близько 80 людей у Чернігові звернулися у травмпункт після ранкової ожеледиці
Завідувач травматологічного відділення міської лікарні №2 Богдан Рожило. ФОТО: Суспільне Чернігів

Більшість пацієнтів до травмпункту міської лікарні №2 – черга. Переважно люди похилого віку.

“Сказали: “Сиди бабуся вдома”! Ну, а я вийшла по хліб, йшла назад, упала прямо біля ґанку. Ну нічого, я терпляча, сама винувата”, – розповіла чернігівка Валентина.

“Зараз буде гіпс. Це, напевно, ключиця. З самого ранку крижаний дощ, ожеледиця. Я йшла обережно, не підіймаючи ніг, але..”, – додала ще пацієнтка травмпункту Олена.

Завідувач відділення Богдан Рожило радить літнім людям не виходити у таку погоду з дому.

“Треба використовувати снігоступи, треба уважно дивитися собі під ноги і за можливості, враховуючи, що все прибирається, посипається піском, то зважаючи на це, намагатися хоча б перші години ожеледі, не виходити на вулицю, особливо людям похилого віку”.

Детальніше дивіться у відео:

Читайте також

У Чернігові школи та садочки не працюватимуть до 28 листопада

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2022-11-25 11:07:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин