Місто і регіон

Близько 25 гектарів за один етап викошують косарі КП “ВУКГ” та завжди до ваших послуг! ФОТО

Будівельні матеріали м.Ніжин

Цих відважних і сильних чоловіків можна бачити в місті доволі часто, а цього року кожного робочого дня та іноді на вихідних. Починаючи з весни й до осені ці люди старанно працюють заради охайного вигляду зелених зон центральних вулиць, парків, скверів та для благоустрою Ніжина в цілому. Як тільки починається один з етапів косовиці, ця бригада з 5 чоловік озброюється професійними бензиновими косарками і працює на благо всіх містян.

Знайомтесь (справа на ліво): Сергій Смілик, В’ячеслав Момонт, Андрій Андрієнко, Стас Москаленко та Олександр Близнюк – вони є одними з кращих працівників з дільниці благоустрою міста комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». З повною впевненістю можна сказати, що ці люди є професіонали своєї справи. Вони зробили косіння трави однією зі своїх професій, володіють певним рівнем знань та великим досвідом роботи, а їх самопожертва заради спільної справи по благоустрою Ніжина гідна поваги.

Саме ця згуртована команда, яка націлена на продуктивне, оперативне і якісне виконання робіт,  вже провела майже два повних етапи скошування високої трави на вулицях, а також у парках і скверах нашого міста.

Враховуючи складну ситуацію, що склалась у місті, коли рясні дощі з чергуванням літньої спеки спровокували активний процес швидкого росту трави, найбільш вразливими опинились парки та сквери Ніжина зелені зони яких успішно було покошено в першу чергу.

Завдяки патріотизму, працьовитості та любові до рідного міста, бригада косарів працює у літню спеку та рясні зливи. Також ця команда приймає активну участь у скошуванні дуже небезпечного бур’яну – амброзії полинолистої.

За словами косарів, з якими вдалося поспілкуватись перед виїздом на косовицю: « Працюємо з ранку й до вечора. Праця важка та виснажлива, іноді сил вистачає на те, щоб увечері дібратись додому, повечеряти й спати, бо завтра знову «в бій!». Дуже приємно після виконаної роботи бачити, як людям подобається те, що ми робимо. Деякі підходять і особисто дякують за гарну роботу. Ми любимо рідне місто, поважаємо його та мешканців і хочемо, щоб воно було саме красиве та гарне!».

Роботи тривають і зараз косарі працюють на вулицях міста. Тож побажаємо цим відважним працівникам КП «ВУКГ» особистого щастя, невичерпної енергії, наснаги у всіх ваших добрих справах!

Unenizh.org.ua
2022-07-01 15:14:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин