Україна і світ

Bloomberg: Зеленському потрібно бути обережнішим з Коломойським

Bloomberg: Зеленському потрібно бути обережнішим з Коломойським

Олігарх Ігор Коломойський при новому президенті Володимирі Зеленском явно розраховує повернутися “по-крупному”. Про це пише оглядач агентства Bloomberg Леонід Бершидський.

Джерело: 112.ua

“Нехай у себе в Україні президент України Володимир Зеленський навіть популярніше Путіна в Росії, але зараз йому загрожує перший кризу з моменту вступу на посаду в травні. На кону його рейтинг як вдома, так і за кордоном. Заковика в мільярдера Ігоря Коломойського, власника телеканалу, який крутив шоу із Зеленським у бутність того гумористом. Все очевидніше, що Коломойський явно розраховує при Зеленском повернутися “по-крупному”. Але його повернення буде означати передчасний і безславний кінець передвиборчим клятвам Зеленського,   а він обіцяв Україні, однією з найбільш корумпованих країн Європи, нове життя”, – пише Бершидський.

Він нагадав, що при попередньому президенті Петра Порошенка Коломойський програв чи не більше всіх

“Отримавши посаду губернатора області на південному сході України, він фінансував добровольчі батальйони, які допомогли зупинити просування проросійського сепаратизму в хвилину слабкості української армії. Натомість Коломойський розраховував отримати більше влади і доступ до прибуткових державних активів — більше, ніж Порошенко, такий же мільярдер, готовий був йому дати. Вийшло так, що вони посварилися. Кульмінація сварки припала на кінець 2016 року, коли Київ націоналізував “Приватбанк” Коломойського, де зберігали заощадження більшість українців”, – додав оглядач Bloomberg.

Нагадаємо, вплив Коломойського на Зеленського і на владу в Україні в цілому викликало занепокоєння французьких ЗМІ.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close