Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Блінкен закликав РФ припинити кібератаки

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Російська Федерація зобов’язана припиняти кібератаки, які здійснюються з її території. Він також закликав американську владу та приватний сектор зміцнювати захист від кібератак. 

За його словами, кілька тижнів тому він спілкувався з міністром закордонних справ Сергієм Лавровим щодо кіберзагроз. Блінкен сказав Лаврову, що США виявляють злочинні організації, які використовують програми-вимагачі для утримування в заручниках критичної інфраструктури з метою отримання фінансової вигоди.

– Думаю, що зобов’язанням будь-якої країни є зробити все можливе, щоб знайти угруповання і залучити їх до відповідальності, зокрема у випадку з кібератакою на Colonial Pipeline. Так що я вважаю, що на Росії лежить обов’язок забезпечити, щоб подібне не тривало, – заявив Держсекретар США. 

Російські кібератаки в США

Напередодні американський суд засудив до десяти місяців ув’язнення громадянина РФ Єгора Крючкова. Він визнав себе винним у підготовці до злому комп’ютерної мережі компанії Tesla.

Чоловік хотів заплатити працівникові Tesla $500 тис. за встановлення шкідливого ПЗ на заводі електричних батарей компанії в Неваді. Потім він планував викрасти секретні документи з метою подальшого викупу.

Детальніше про російські кібератаки в США читайте на Фактах ICTV. 

Джерело: Держдеп США

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-04 07:18:31