Місто і регіон

Благоустрій парків і скверів Ніжина завжди під контролем!

Щодня у Ніжині кипить робота у парках і скверах. Благоустрій парків і скверів в усі часи був візитною карткою будь-якого міста, створював затишок, комфорт для самих мешканців, забезпечуючи сприятливі умови для їхньої життєдіяльності та чудового проведення дозвілля на природі.

Заради чистоти, охайності, природної краси та недопущення депресивного виду ніжинських парків та скверів, там працюють робітники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» з підрозділу утримання парків та скверів і озеленення територій на чолі з начальником Ярославом Біланом.

Комунальники з 8-ї ранку й до самого вечора невтомно працюють заради комфортного перебування там всіх мешканців міста. Основна увага приділяється прибиранню сміття з урн та зелених зон, а також підмітанню всіх алей, підходів до пам`ятників та постаментів з самими меморіалами, лавкам та зонам відпочинку. Крім цього, регулярно підстригаються декоративні газони та видаляється бур`ян і дика поросль де вона зовсім не потрібна.

Завдяки низькому рівню культури деяких ніжинців, особливо у вихідні дні розпочинаючи з вечора п`ятниці, у парках та скверах досить часто можна зустріти купи лушпиння від соняшнику, коробки з-під піци, недопалки, биті пляшки, плювки тощо.

Всі ці яскраві приклади безкультур’я мають місце біля урн, лавок чи просто на алеях і зелених зонах будь-якого парку чи скверу, без виключення. Прибирати все це – досить важка та невдячна праця, яка перекреслюється наступного ж ранку або цього ж дня новим сміттям та іншими прикладами “свинячого” відношення до Ніжина. А прибирають це все працівники КП “ВУКГ”, тож, побажаємо їм сил, здоров’я, залізної витримки та успіхів в іній важкій та відповідальній праці.

Доречи, хто бажає долучитись до цеху утримання парків та скверів міста у якості одного з працівників з офіційним працевлаштуванням та повним соціальним пакетом – щиро запрошуємо!

Unenizh.org.ua
2022-08-18 14:52:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин