Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ

Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ

В Сновській громаді сьогодні відбувся благодійний матч на підтримку Збройних Сил України. Грали команди «Байрактар» (Сновськ) і «Джавелін» (збірна із сіл Кучинівка та Тур’я).

Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ

Матч закінчився з нічийним рахунком 5-5.

Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ Благодійний матч у Сновську: «Байрактар» і «Джавелін» збирали кошти для ЗСУ

В серії післяматчевих пенальті з рахунком 4-3 перемогла команда «Байрактар».

«Зібрали 10 000 гривень для ЗСУ! Ці кошти будуть витрачені на потреби наших захисників. Щира вдячність всім, хто прийшов і долучився до цього благодійного проекту. Тільки разом ми переможемо. Кожен на своєму рівні наближає цю перемогу! Окрема вдячність за організаційну підтримку: міському голові Сновська Олександру Медведьову, директору ДЮСШ Євгенію Мудрицькому, голові місцевого осередку ВФСТ «КОЛОС» Григорію Салаті, лідеру молодіжного спортивного руху Богдану Дибкову, всім спортсменам і, звичайно ж, всім всім всім, хто в такі складні часи підтримав фінансово цю благодійну акцію. Слава Україні», – зазначив організатор матчу, депутат Сновської міської ради Павло Солодовник.

08.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин