Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Благодійний фонд Сергія Тігіпка діє на благо Парафіївської громади

Благодійний фонд Сергія Тігіпка діє на благо Парафіївської громади

Імідж*

Допомога і підтримка сільських громад є пріоритетним напрямком діяльності Благодійного фонду Сергія Тігіпка. Активно, дієво і системно впроваджується низка проєктів допомоги на території Парафіївської громади.

В 2021 році в смт Парафіївка встановлено комфортну і сучасну зупинку громадського транспорту, надано допомогу Парафіївській загальноосвітній школі, налагоджено роботу водогону в селі Власівка (входить до складу Парафіївської громади).

«Благодійний фонд Сергія Тігіпка завжди відгукується на наші звернення. Ми щиро вдячні за допомогу та значний внесок у покращення благоустрою наших територій. Завдяки Благодійному фонду в Парафіївській школі буде світло і тепло, адже для цього освітнього закладу придбано і встановлено генератор. Також цьогоріч для школи було куплено великий сучасний телевізор, який активно використовується нашими школярами. Нещодавно у центрі Парафіївки за фінансової підтримки фонду було встановлено окрасу нашого селища – якісну зупинку громадського транспорту, яка стала зручним місцем очікування автобусів для жителів громади. Але найбільше ми вдячні за допомогу у відновленні роботи водогону в селі Власівка, де протягом року місцеві жителі перебували без належного водопостачання», підкреслила голова Парафіївської громади Галина Петруша.

Благодійний фонд Сергія Тігіпка діє на благо Парафіївської громади

Благодійний фонд Сергія Тігіпка відповідально й оперативно вирішує інфраструктурні проблеми громад, опікується освітою, медициною і культурою. Цього року команда фонду плідно попрацювала на благо Парафіївської громади.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь