Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Благодійний матч для 21-річного військового, який втратив обидві руки на фронті

Національна збірна України з футболу серед ветеранів зіграла благодійний матч у селі Кудрівка з місцевою командою ветеранів. Колишні гравці збірної України з футболу приїхали у прикордонний з Росією район, щоб зібрати гроші для 21-річного військового Євгена Холодницького із сусідньої з Кудрівкою Сосниці. Він, захищаючи Україну, втратив дві руки.

У прикордонному з Росією районі Національна збірна України серед ветеранів грала вперше.


Гравець Національної збірної України з футболу серед ветеранів Андрій Воробей. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Всі матчі у нас благодійні, всі кошти, які ми заробляємо, ми віддаємо на військових, а сьогодні команда ветеранів з Кудрівки запросила нас на місцевий стадіон пограти, ми не відмовились”, — говорить гравець Національної збірної України з футболу серед ветеранів Андрій Воробей.

Кудрівка, село з населенням 450 жителів, має свій професійний футбольний клуб, який грає у другій лізі, дитячу школу, ветеранські команди та стадіон.


Виконавчий директор асоціації ветеранів футболу України Дмитро Шаповал. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Звітний матч є черговим в нашому турне, минулого тижня ми були у місті Чорноморськ, де грали з Нацгвардією, у нас запланована зустріч наступного тижня з спецпризначенцями у Хмельницькому, тому ось так, за допомогою футболу зірки намагаються об’єднати українців навколо допомоги Збройним силам України”, — говорить виконавчий директор асоціації ветеранів футболу України Дмитро Шаповал.

На трибунах за грою спостерігали півсотні селян. Деякі вболівальники спостерігали за матчем з власних городів. Валентина Клименко — вболівальниця з п’ятирічним стажем.


Валентина — вболівальниця з п’ятирічним стажем. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Завжди я ходжу. Із старших жінок у Кудрівці, я найбільша вболівальниця”, — говорить Валентина Клименко.

Перший тайм завершився без голів. У другому — забили п’ять. В підсумку, з рахунком 2-3 перемогли гості – Національна збірна України серед ветеранів.


Гравець команди “Кудрівка-Veterans” Ігор Кострома. ФОТО: Суспільне Чернігів

“В першу чергу для підтримки наших Збройних сил України, ну і для людей знаєте в цей час потрібен певний сплеск інших емоцій, а то ці новини: війна, загиблих привозять – всі такі похмурі, а тут такі люди приїжджають у Чернігівську область, які грали за збірну Україну, грали на різних стадіонах – сьогодні приїхали у Кудрівку – це топ”, — сказав гравець команди “Кудрівка-Veterans” Ігор Кострома.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-10-24 11:31:25