Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Благодійний фонд Сергія Тігіпка забезпечує медикаментами громади Чернігівщини

Благодійний фонд Сергія Тігіпка забезпечує медикаментами громади Чернігівщини

Імідж*

На сьогоднішній день в Україні щоденно фіксують більше 1 000 нових випадків захворювання на коронавірус. За час пандемії у Чернігівській області було виявлено 1107 випадків інфікування коронавірусною хворобою.

На щастя, наша область не входить до п’ятірки областей з найвищою захворюваністю, проте це не дозволяє послаблювати карантинні заходи.

Ще на початку пандемії ВБФ «Благодійний фонд Сергія Тігіпка» виділив понад 15 мільйонів гривень задля протидії розповсюдженню короновірусної інфекції COVID-19 в Україні. За ініціативою засновника фонду – Сергія Тігіпка, на рахунки лікарень Чернігівщини було перераховано близько 10 мільйонів гривень.

Зараз фонд та агрохолдинг «ТАС Агро» продовжують стабільно підтримувати медичні заклади на Чернігівщині. Так, днями Генеральний директор Північного кластеру «ТАС Агро» Анатолій Коваль доставив чергову допомогу від фонду – медикаменти для ФАПу в селі Чернецьке, що у Талалаївському районі.

Чернецький сільський голова Сергій Дмирюк з вдячністю розповідає про співпрацю з «Благодійним фондом Сергія Тігіпка» та ТОВ «ТАС Агро Північ»:

«Особисто мене вражає постійна увага Благодійного фонду до нашого села та його проблем. Це реальна допомога, яку отримують жителі Чернецького, наша сільська рада, школа та будинок культури. У ці тривожні дні пандемії коронавірусу медичні працівники знаходяться у постійній боротьбі, адже на них покладена важлива місія. Ми не в змозі повністю забезпечувати медичну установу села необхідними препаратами, тому раді стабільній підтримці Благодійного фонду Сергія Тігіпка. Завдяки нашій багаторічній співпраці, до Чернецької амбулаторії щороку надходять медикаменти, а також медичне обладнання. В закладах проводять заміну вікон та дверей – це інвестиції, які Чернецька сільська рада не може собі дозволити. Ми дякуємо за підтримку та сподіваємося на майбутній розвиток нових спільних проєктів з Благодійним фондом та ТОВ «ТАС Агро Північ».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.08.2020