Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Благодійний Фонд Сергія Тігіпка придбав для медичних закладів регіону 20 нових кисневих концентраторів

Благодійний Фонд Сергія Тігіпка придбав для медичних закладів регіону 20 нових кисневих концентраторів

Імідж*

Сьогодні в Україні спостерігається значний приріст нових випадків захворювань на коронавірус, кожного тижня неминуче встановлюється черговий антирекорд. У Чернігівській області нині хворіє майже 13000 людей, лідерами залишаються Чернігів та Ніжин, там кількість інфікованих на COVID-19 сягнула більше 1000 людей.

Місцеві лікарні продовжують переобладнання для прийому пацієнтів з коронавірусом, але далеко не кожний медичний заклад в змозі впоратися з наслідками пандемії.

За підтримки Благодійного Фонду Сергія Тігіпка та компанії «ТАС Агро» для Ічнянської, Талалаївської, Срібнянської та Варвинської районних лікарень придбали 20 нових кисневих концентраторів на суму понад 1,2 мільйони гривень. 19 листопада їх було успішно доставлено до кожного медичного закладу, аби вони якомога швидше розпочати свою роботу. Кисневі концентратори стали важливою частиною лікування COVID-19 у складних випадках, від них часто в прямому сенсі залежить життя хворого.

Благодійний Фонд Сергія Тігіпка придбав для медичних закладів регіону 20 нових кисневих концентраторів

Першою свої п’ять кисневих концентраторів отримала Талалаївська центральна районна лікарня. Зараз у районі понад 85 хворих на коронавірус пацієнтів, які потребують якісного лікування та професійного підходу лікарів. Благодійний Фонд Сергія Тігіпка вже не вперше допомагає медичному закладу, зокрема в складний період пандемії COVID-19. Нові концентратори приймав особисто головний лікар Анатолій Михайлюк, він також поділився з нами своїми враженнями:

«В умовах тотального дефіциту медикаментів та медобладнання, зокрема кисневих концентраторів, ми дійсно дуже потребували цієї допомоги зі сторони Благодійного Фонду Сергія Тігіпка. Нажаль, дуже складно розраховувати на повну державну підтримку в сьогоднішніх реаліях. Ми вже не вперше отримуємо допомогу від благодійників, цього року до медичного закладу також надійшли монітори для діагностики стану пацієнтів та інше обладнання. Тепер, завдяки Благодійному Фонду пацієнти Талалаївської лікарні будуть отримувати кисневу підтримку в повному обсязі».

Благодійний Фонд Сергія Тігіпка придбав для медичних закладів регіону 20 нових кисневих концентраторів

У Срібному до представників Благодійного Фонду Сергія Тігіпка приєднався і Голова Срібнянської РДА Олександр Коваленко. Разом з працівниками медичного закладу він щиро подякував компанії за своєчасну допомогу.

«Зараз придбати якісні концентратори неймовірно складно, адже в умовах зростаючої пандемії дефіцит обладнання та медикаментів для боротьби з коронавірусною хворобою лише посилюється. Жителі Срібнянщини вдячні за таку підтримку нашого регіону зі сторони Благодійного Фонду Сергія Тігіпка», – поділився Голова Срібнянської РДА.

П’ять сучасних кисневих концентраторів на суму 300 тисяч гривень відтепер будуть щодня допомагати у лікуванні хворих на COVID-19 жителів Срібнянщини. На разі у медичному закладі знаходиться 10 пацієнтів, які потребують всіх можливих ресурсів для свого лікування.

По п’ять кисневих концентраторів також отримали Ічнянська та Варвинська районні лікарні. Задоволені лікарі з радістю прийняли допомогу благодійників та щиро дякували за увагу до їх медичних закладів. В сьогоднішніх умовах пандемії коронавірусу дійсно важливо не забувати про лікарів, які як ніколи потребують підтримки волонтерів. Своєчасно поставлені медикаменти, медичне обладнання або навіть елементарні засоби індивідуального захисту грають важливу роль як у житті медиків, так і пацієнтів.

Благодійний Фонд Сергія Тігіпка та компанія «ТАС Агро» регулярно та стабільно забезпечують районні лікарні, медичні пункти, амбулаторії та ФАПи Чернігівщини необхідними медичними товарами, адже боротися проти COVID-19 набагато легше об’єднавши свої зусилля.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.11.2020