Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Благодійний фонд Сергія Тігіпка покращує благоустрій сільських громад

Благодійний фонд Сергія Тігіпка покращує благоустрій сільських громад

Імідж*

Розвиток благоустрою, покращення загального стану підопічних сіл – одне із пріоритетних завдань компанії «ТАС Агро» і Благодійного фонду Сергія Тігіпка.

Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту, кожної громади.

Стан вуличнодорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села або селища це оцінка в тому числі орендарів, які працюють у громаді. Тому для підтримання благоустрою у селах компанія докладає чимало зусиль, допомагає створювати комунальні господарства, реалізуються відповідні проекти.

Нещодавно підприємство Благодійний фонд Сергія Тігіпка для громади села Гриціївка (Срібнянський район Чернігівська область) профінансували придбання інструментів для благоустрою. Йдеться про закупівлю бензокоси.

«Створення комфортних умов проживання для місцевих мешканців — чи не найголовніший напрямок у нашій роботі, — розповідає Михайло Ковальов, голова села Гриціївка. — І цей комфорт повинен відчуватися всюди. Неважливо, про що йдеться — про соціальні установи, скажімо, школу, чи про загальну ситуацію — облагороджені парки, сквери, кладовища, вулиці тощо. Відповідно, таке устаткування, як бензокоса, стало для нашої громади гарним подарунком. Щиро дякуємо за подарунок!»

«Підприємство «ТАС Агро Північ» щорічно допомагає населеним пунктам у яких веде господарську діяльність покращувати благоустрій. У зв’язку з обмеженими бюджетами та відсутністю комунальних підприємств сільські ради звертаються до нас про виділення спеціалізованої техніки для підгортання смітників, вивезення побутових відходів, прогортання снігових заметів тощо. За допомогою благодійного фонду купуємо техніку і обладнання для покращення благоустрою. Маємо багато планів на майбутнє для співпраці із об’єднаними територіальними громадами. Сподіваємося усі вони будуть реалізовані заради покращення життя наших пайовиків і місцевих жителів», – підсумував Анатолій Коваль директор «ТАС Агро Північ».

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.11.2020